Załóż darmową kartę kredytową Citi Simplicity w Banku Citi Handlowy i odbierz smartfon LG K4 2017

Karta kredytowa City Simplicity w Banku Citi Handlowym zapewnia: 0 zł za wydanie karty, brak opłaty miesięcznej i rocznej oraz darmowe powiadomienia i przypomnienia w formie SMS. Czyli – utrzymanie karty za całkowite zero zł, jeśli więc nie chcemy ponosić żadnych dodatkowych kosztów to musimy pamiętać aby używać karty kredytowej tylko do płatności za towary i usługi. Zgodnie z regulaminem jeśli wypłacimy tą kartą pieniądze z bankomatu oraz jeśli nie spłacimy terminowo zadłużenia to będziemy po prostu płacić odsetki. Za płatności dokonywane kartą dajmy na to w listopadzie musimy zapłacić do ok. 21 grudnia (dokładna data zawsze jest podana na wyciągu, który można pobrać po zalogowaniu się na konto) więc będzie sporo czasu na spłatę – trzeba tylko o tym po prostu pamiętać.

 
1. Minimalna kwota dochodu umożliwiająca uzyskanie karty to 1200 zł netto miesięcznie. Oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, mających co najmniej 21 lat, pracujących w obecnej firmie minimum 3 miesiące (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło) a także dla emerytów, rencistów czy osób osiągających dochód z wynajmu nieruchomości.

 
2. Należy wypełnić formularz rejestracyjny na >>> DEDYKOWANEJ STRONIE <<< . W tym miejscu wystarczy, że podacie podstawowe dane: imię, nazwisko, pesel, numer kontaktowy oraz adres e-mail. Promocja trwa do 30 listopada 2017 roku. Do tej daty należy wypełnić formularz. Sama umowa może być już podpisana później.
Po wypełnieniu formularza zadzwoni do Was konsultant, aby przyjąć szczegółowe dane do wniosku o kartę.

 
Konsultant podczas rozmowy zapyta Was, którą kartę kredytową chcecie otrzymać. W ofercie Citibanku znajduje się kilka kart kredytowych ale warto wybrać darmową kartę Citi Simplicity. Zgadza się: opłata za wydanie karty, opłata roczna za kartę, opłata za wysłanie monitu oraz za powiadomienia SMS to dokładnie 0 zł.

 
Jeśli z karty będziecie korzystać w rozsądny sposób, za jej użytkowanie nie zapłacicie ani złotówki. Ale co znaczy „w rozsądny sposób”? Wystarczy, że kartę będziecie używać wyłącznie do transakcji bezgotówkowych (czyli głównie do płatności za usługi i towary), zaś wygenerowane zadłużenie będziecie spłacać terminowo. Karta banku Citi Handlowy wyposażona jest w okres bezodsetkowy sięgający do 56 dni. Oznacza to, że nawet przez 56 dni możecie obracać pieniędzmi banku, podczas gdy wasze środki będą w tym czasie procentować np. na koncie oszczędnościowym.

 
A jaka jest druga strona medalu? Jeśli z karty będziecie korzystać nierozsądnie, wówczas od waszego zadłużenia naliczane będą odsetki wynoszące 10.47% w skali roku. Zadzieje się tak w przypadku nieterminowej spłaty karty kredytowej lub korzystania z transakcji gotówkowych (np. wypłaty z bankomatów, przelewy z karty). W tym drugim przypadku oprócz prowizji za wypłatę lub przelew, odsetki będą naliczane od momentu realizacji transakcji.

 
Oprócz danych osobowych, konsultant zapyta Was między innymi jak długo pracujecie w obecnej firmie oraz jaki staż pracy posiadacie (warto zarezerwować na tę rozmowę kilka minut). Ponadto konsultant banku poinformuje Was o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej (mogą to być np. potwierdzenia wpływów na konto). Jeżeli wstępna weryfikacja będzie pozytywna, konsultant zaproponuje terminy wizyty kuriera. Zapewne będzie Was on również namawiał na różne dodatkowe produkty, które mogą nie być opłacalne (jak np. ubezpieczenie karty). Pamiętajcie, że nie musicie korzystać z żadnych dodatkowych produktów proponowanych przez konsultanta.
Ostatnim formalnym krokiem będzie wizyta kuriera z umową o kartę. Po podpisaniu dokumentów, zostaną one przesłane do centrali w celu ostatecznej weryfikacji. Jeśli wszystko będzie się zgadzać, karta zostanie dosłana listem poleconym. Teraz pozostanie już tylko aktywacja karty oraz spełnienie głównych warunków promocji.

 

 
3. Głównym warunkiem otrzymania nagrody jest wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych kartą w każdym z trzech kolejnych (pełnych) miesięcy od jej wyrobienia. Jeśli więc umowę podpiszecie w październiku, płatności musicie wykonać w listopadzie, grudniu oraz styczniu. Trzeba pamiętać, iż transakcje muszą być zaksięgowane w tym samym miesiącu co płatność, dlatego lepiej nie czekać z ich wykonaniem do końcówki miesiąca.

 
Dodatkowym warunkiem jest co najmniej 1 zalogowanie się (np. w celu aktywacji karty) w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Na wykonanie tej czynności również macie czas do końca trzeciego miesiąca, licząc od miesiąca podpisania umowy.

 
4. W ciągu miesiąca od spełnienia warunków promocji, bank prześle Wam wiadomość (w ramach bankowości online) z informacją o przyznaniu nagrody. Telefon zostanie do Was przesłany kurierem w ciągu kolejnych 30 dni. LG K4 2017 objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta LG Electronics Polska.

 
5. A jeśli za jakiś czas ktoś będzie chciał zrezygnować z karty? Nie ma żadnego problemu. Można to zrobić w każdej chwili, bo to użytkownik decyduje jak długo chce jej używać – bank nie narzuca żadnego obowiązkowego okresu utrzymania karty. Trzeba jedynie pamiętać, aby dniu przyznania nagrody karta była aktywna. Zamknięcie karty jest tym prostsze, że dyspozycję można złożyć poprzez wiadomość w serwisie bankowości elektronicznej – nie trzeba nawet wychodzić z domu!

 

Skorzystaj z oferty i złóż wniosek o kartę kredytową!

 
 
 

Powrót na stronę główną

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *