Załóż darmową kartę kredytową Citi Simplicity w Banku Citi Handlowy i odbierz voucher 400 zł na Allegro.pl

Karta kredytowa City Simplicity w Banku Citi Handlowym zapewnia: 0 zł za wydanie karty, brak opłaty miesięcznej i rocznej oraz darmowe powiadomienia i przypomnienia w formie SMS. Czyli – utrzymanie karty za całkowite zero zł, jeśli więc nie chcemy ponosić żadnych dodatkowych kosztów to musimy pamiętać aby używać karty kredytowej tylko do płatności za towary i usługi. Zgodnie z regulaminem jeśli wypłacimy tą kartą pieniądze z bankomatu oraz jeśli nie spłacimy terminowo zadłużenia to będziemy po prostu płacić odsetki. Za płatności dokonywane kartą dajmy na to w listopadzie musimy zapłacić do ok. 21 grudnia (dokładna data zawsze jest podana na wyciągu, który można pobrać po zalogowaniu się na konto) więc będzie sporo czasu na spłatę – trzeba tylko o tym po prostu pamiętać.

 
1. Minimalna kwota dochodu umożliwiająca uzyskanie karty to 1200 zł netto miesięcznie. Oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, mających co najmniej 21 lat, pracujących w obecnej firmie minimum 3 miesiące (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło) a także dla emerytów, rencistów czy osób osiągających dochód z wynajmu nieruchomości.

 
2. Należy wypełnić formularz rejestracyjny na >>> DEDYKOWANEJ STRONIE <<<. W tym miejscu wystarczy, że podacie podstawowe dane: imię, nazwisko, pesel, numer kontaktowy oraz adres e-mail. Promocja trwa do 31 stycznia 2018 roku. Do tej daty należy wypełnić formularz. Sama umowa może być już podpisana później. Po wypełnieniu formularza zadzwoni do Was konsultant, aby przyjąć szczegółowe dane do wniosku o kartę.

 
Konsultant podczas rozmowy zapyta Was, którą kartę kredytową chcecie otrzymać. W ofercie Citibanku znajduje się kilka kart kredytowych ale warto wybrać darmową kartę Citi Simplicity. Zgadza się: opłata za wydanie karty, opłata roczna za kartę, opłata za wysłanie monitu oraz za powiadomienia SMS to dokładnie 0 zł.
 
Jeśli z karty będziecie korzystać w rozsądny sposób, za jej użytkowanie nie zapłacicie ani złotówki. Ale co znaczy „w rozsądny sposób”? Wystarczy, że kartę będziecie używać wyłącznie do transakcji bezgotówkowych (czyli głównie do płatności za usługi i towary), zaś wygenerowane zadłużenie będziecie spłacać terminowo. Karta banku Citi Handlowy wyposażona jest w okres bezodsetkowy sięgający do 56 dni. Oznacza to, że nawet przez 56 dni możecie obracać pieniędzmi banku, podczas gdy wasze środki będą w tym czasie procentować np. na koncie oszczędnościowym.
 
A jaka jest druga strona medalu? Jeśli z karty będziecie korzystać nierozsądnie, wówczas od waszego zadłużenia naliczane będą odsetki wynoszące 10.47% w skali roku. Zadzieje się tak w przypadku nieterminowej spłaty karty kredytowej lub korzystania z transakcji gotówkowych (np. wypłaty z bankomatów, przelewy z karty). W tym drugim przypadku oprócz prowizji za wypłatę lub przelew, odsetki będą naliczane od momentu realizacji transakcji.
 
Oprócz danych osobowych, konsultant zapyta Was między innymi jak długo pracujecie w obecnej firmie oraz jaki staż pracy posiadacie. Ponadto konsultant banku poinformuje Was o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej (mogą to być np. potwierdzenia wpływów na konto). Jeżeli wstępna weryfikacja będzie pozytywna, konsultant zaproponuje terminy wizyty kuriera. Zapewne będzie Was on również namawiał na różne dodatkowe produkty, które mogą nie być opłacalne (np. ubezpieczenie karty). Pamiętajcie, że nie musicie korzystać z żadnych dodatkowych produktów proponowanych przez konsultanta.

 
Ostatnim formalnym krokiem będzie wizyta kuriera z umową o kartę. Po podpisaniu dokumentów, zostaną one przesłane do centrali w celu ostatecznej weryfikacji. Jeśli wszystko będzie się zgadzać, karta zostanie dosłana listem poleconym. Teraz pozostanie już tylko aktywacja karty oraz spełnienie głównych warunków promocji.

 

 
3. Aby otrzymać voucher należy spełnić dwa warunki. Należy co najmniej 1 raz zalogować się (np. w celu aktywacji karty) w serwisie bankowości internetowej Citibank Online. Na wykonanie tej czynności macie czas do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

 
Drugim, głównym warunkiem otrzymania nagrody jest wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę minimum 1000 zł nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data zawarcia będzie widoczna na umowie). Przykładowo, gdy umowę podpiszecie w sierpniu, na wykonanie transakcji będziecie mieli czas do końca października 2017 roku (2 pełne miesiące + pierwszy miesiąc cząstkowy).

 
4. Jeśli spełnicie warunki promocji, wówczas w kolejnym miesiącu po ich spełnieniu otrzymacie wiadomość w ramach bankowości online z informacją o przyznaniu nagrody. Wiadomość ta będzie jednocześnie zawierać kod zniżkowy do wykorzystania podczas zakupów na Allegro. Można go wykorzystać jednorazowo, podczas zakupów na kwotę co najmniej 400 zł. Z kwoty vouchera nie wydaje się reszty więc warto kupić przedmiot za ponad 400zł i dopłacić różnicę. Ważność kuponu zniżkowego to 4 miesiące od momentu otrzymania wiadomości w ramach bankowości elektronicznej. W przypadku zwrotu zamawianego towaru, środki zostaną Wam zwrócone również w formie vouchera.

5. A jeśli za jakiś czas ktoś będzie chciał zrezygnować z karty? Nie ma żadnego problemu. Można to zrobić w każdej chwili, bo to użytkownik decyduje jak długo chce jej używać – bank nie narzuca żadnego obowiązkowego okresu utrzymania karty. Trzeba jedynie pamiętać, aby dniu przyznania nagrody karta była aktywna. Zamknięcie karty jest tym prostsze, że dyspozycję można złożyć poprzez wiadomość w serwisie bankowości elektronicznej – nie trzeba nawet wychodzić z domu!

 

Skorzystaj z oferty i złóż wniosek o kartę kredytową!

 
 
 
 

Powrót na stronę główną

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *